Terra Konferans Sistemleri Organizasyon Destek Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., ulusal ve uluslararası ölçekte gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde mesajınızı kusursuz şekilde iletebilmeniz için en gelişmiş teknolojiyi, yüksek hizmet kalitesiyle sunmayı hedefleyen genç, dinamik ve profesyonel bir organizasyon destek şirketidir.

Etkinliklerin vazgeçilmez öğeleri olan profesyonel ses & ışık sistemleri, görüntü sistemleri, simultane tercüme sistemleri kiralama ve kurulumları yanında etkileyici sunum ve basın toplantıları için sahne & dekor tasarımı hizmeti de veren Terra Konferans, anahtar teslim çözümleriyle organizasyonlardaki doğru iş ortağınızdır.

Terra Konferans, konferans, basın toplantıları vb. etkinliklerinize destek vermek yanında sabit simultane sistemleri projelendirmesi & kurulumu, akıllı e-ofisler için ofis ekipmanları temini & kiralaması ile açık ya da kapalı alanlarda gerçekleştireceğiniz turlar için Infoport çözümleri de sunmaktadır.

Şirketimiz kendisi ile sürekli yarışmaya devam ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile, sektöründeki en yeni teknolojileri organizasyon alanındaki tecrübesiyle bütünleştirerek alanında lider bir kurum olmayı hedeflemektedir.

İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirliyoruz

Gerçekleştireceğiniz organizasyon öncesinde, uzun yıllara dayanan deneyimimizle, tüm ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en doğru çözümleri öneriyoruz.

Profesyonel ekipmanlarla en üst düzeyde hizmet veriyoruz

Dünyanın önde gelen markalarının ekipmanlarını kullanıyor; hizmette kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Her zaman yanınızdayız

Etkinliklerinizin planlama aşamasından sonuna kadar yanınızdayız. Tüm sorularınızı cevaplayıp iş ortağınız olarak sizi en doğru çözümlere yönlendiriyoruz.